Leírás

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A széket, azonban nem kell menekíteni a meteorológiai kihívások elől, hiszen prémium minőségű alapanyagának köszönhetően maradéktalanul ellenáll a mechanikai és időjárási tényezőknek. A fagy- hő- és UV-álló termék télen-nyáron jó szolgálatot tehet a kertben vagy éppen a teraszon.

A tartósság tehát egyetlen pillanatig sem lehet kérdéses. Ami pedig a tisztán tartást illeti, megnyugtató információkkal szolgálhatunk, mivel az Aruba makulátlanná varázslásához egyetlen, langyos, mosogatószeres vízbe áztatott törlőkendő elegendő. A súrolást, dörzsölést végérvényesen elfelejtheted, ahogy az erőteljes vegyszereket is a felejtés homályába száműzheted.
Csomag mérete: 61 x 11,5 x 90 cm
Nettó tömeg [kg]:2.6
Aruba kerti szék több színben is kapható

| Asztal | |
| Szélesség | 56 cm |
| Mélység | 57 cm |
| Magasság | 92 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag |
| Csomagok mérete | 61x11,5x90 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 8711245128979 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - ARUBA ÖSSZECSUKHATÓ MŰANYAG KERTI SZÉK |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Raklapos mennyiség | 48 |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Műanyag szék |
| Termékverzió | Aruba összecsukható műanyag kerti szék, grafit |