Leírás
Termékleírás
Az Atlantic kerti nyugágy set egy elegáns bútor, amely tökéletesen mutat az erkélyen, a teraszon vagy a kertben. A bútor mindenütt működni fog, beltéren és kültéren is egyaránt. Az Allibert készítette, amely egy olyan ismert márkákkal, mint a Keter vagy a Curver, egy csoportba tartozik, amelyeket a lengyel piacon évek óta ismertek kiváló minőségű berendezések gyártójaként.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A Rosario asztalhoz párna is jár. Első pillantásra a termékről azt gondolnánk, hogy természetes rattanból készült, de valójában egy remek minőségű müanyagból állították elő amit úgy hívnak polyrattan. Ez a megtévesztő látvány az anyag textúrájának köszönhetően, amely így alakul ki a gyártási folyamat során.
Atlantic kerti nyugágy set felső fokon

Ez az anyag ellenáll a víznek-, szélsőséges időjárási viszonyoknak- és UV-álló. Ezen tulajdonságoknak köszönhetően a bútor hosszabb ideig újszerűnek tűnik, és nem veszíti el a színét.
Kerti asztal minden szempontból

Az szett szinte semilyen karbantartást nem igényel ami vitathatatlanúl rendkívül nagy előnye. Víz és esetleg enyhe tisztítószerek elegendőek a tisztításához. Az asztal kényelmes üléspárnákkal rendelkezik. Az asztal önszerelésre szolgál.

| Asztal | |
| Szélesség | 59 cm |
| Hosszúság | 59 cm |
| Magasság | 43 cm |
| Termék méretei | Csomag méretei |
| 197 cm | 197 cm |
| 74 cm | 74 cm |
| 36 cm | 36 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 60x60x20+197x74x36 |
| EAN kód | 5999575447882 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - ATLANTIC KERTI NYUGÁGY SET ROSARIO ASZTALLAL |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Teherbírás | 110 kg |
| Termékkategória | Napozóágy |
| Termékverzió | Atlantic kerti nyugágy set Rosario asztallal cappuccino |
| Ülőhelyek száma | 1 |