Leírás
Termékjellemzők
BALTIMORE 125L egy praktikus, és eredeti formájú kültéri hulladékgyűjtő. Az elegáns forma a külső hullámos falpaneleknek köszönhetően. Tartós műanyagból készült, ellenáll az időjárás viszontagságainak és az UV sugárzásnak. Ennek köszönhetően nem veszít színéből és éveken keresztül élvezhetjük használatát.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Kettős innovatív fedél lehetővé teszi a tartály szoros bezárását, az erre a célra tervezett kihúzható tál megkönnyíti a tisztítását. Karbantartást nem igényel. Szükség estén slaggal mossuk ki belsejét, külsejét töröljük át egy nedves rongy segítségével. Kevés tisztítószer megengedett.

Csomag mérete: 84,2x48x19,9 cm
Termék súlya:10 kg
| Szélesség | 41 cm |
| Mélység | 41 cm |
| Magasság | 87,4 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 82,5x41x23 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 7290106938663 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - BALTIMORE KERTI SZEMETES 125 L |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Raklapos mennyiség | 36 |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kuka |
| Termékverzió | Baltimore kerti szemetes 125 L |
| Űrtartalom | 125 l |