Leírás
Bold 120x195 cm görgős zuhanyajtó
Alakítsa ki személyre szabott fürdőszobáját a Bold zuhanyajtó segítségével!
A Bold zuhanyajtó kiváló minőséget nyújt, és légies, letisztult megjelenésével, visszafogott keretével, valamint nagy, összefüggő üvegfelületével stílust és eleganciát visz bármely fürdőszobába.
Fali profil állítási lehetőség 10 mm, mindkét falnál ( 118-120 cm között )

A termék 8 mm-es edzett üveggel rendelkezik, amelyet vízlepergető nano bevonat tesz még praktikusabbá. A zuhanykabin krómozott alumínium fali profillal van ellátva, amely elegáns megjelenést biztosít. Az extra erős réz görgők és a rozsdamentes acél görgősín garantálják a hosszú élettartamot és a gördülékeny működést. Az acél ajtónyitó kényelmes és strapabíró megoldás. A fali profil állítási lehetősége 10 mm, ami segíti a könnyű beállítást a telepítés során. A belépési méret 55 cm, a teljes méret pedig 120x195 cm.

Méretek

Az átlagosnál magasabb kivitel. Zuhanytálca használata nélkül is teljes értékű használhatóságot biztosít. |
Gyorscsatlakozású elemek könnyű beépíteni mely páratlan előnye a terméknek. |
Ha nem teljesen függőleges a fal, akkor akár 10 mm eltérést is korrigálhat. |
Edzett biztonsági üveg az ön védelme érdekében, erős, stabil konstrukció.
|
Precíz vizzárást biztosít 180 fokos mozgást tesz lehetővé. |
rendkívűl tartós ellenállóbb a rozsdával. |
Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 8 mm |
| Csomagok mérete | 203x68x9 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999569034319 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Méretrajz | https://www.geminiduo.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Leziter_LB120_Bold_gorgos_zuhanyajto_120x195_cm_meretrajz.pdf - Leziter LB120 Bold görgős zuhanyajtó 120x195 cm méretrajz |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/LB120-150.pdf - Leziter LB120 Bold görgős zuhanyajtó szerelési útmutató |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Egyszárnyú zuhanyajtó |
| Termékverzió | Bold görgős zuhanyajtó 120x195 cm |
| Üveg szín | Víztiszta |
| Zuhanyajtó magasság | 195 cm |
| Zuhanyajtó szélesség | 120 cm |