Leírás

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A Corfu Love duo kerti bútor garnitúra ideális elemként szolgál a kert, erkély vagy terasz díszítéséhez. Egyszerű formája és minimalista megjelenése teszi univerzálissá és bármilyen elrendezéshez alkalmazkodik. Praktikus és olcsó megoldás, mellesleg egész évben a szabadban állhat. Maga a garnitúra azt a benyomást kelti, hogy fából készült, de valójában egy remek minőségű müanyagból lett létrehozva.

A Curver Love Duo kerti bútor garnitúra egyszerűen karbantartható. Nem kell impregnálni vagy festeni. Csak egy egyszerű kendőre van szükséged és egy kis tisztítószerre. A kanapéhoz és fotelhez járó párnák eltávolítható párnahuzatokkal vannak ellátva (cipzáras). Ennek köszönhetően mosógépben egyszerűen kimoshatjuk őket alacsony programon. Minden bizonnyal előnye az a tény, hogy a gyártó a Corfu bútorok egységes színét és dizájnját használja.
A Corfu Love Duo kerti bútor szett több színben is kapható

| Asztal | |
| Szélesség | 165 cm |
| Mélység | 95 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Fotel | |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Mélység | 70 cm |
| Kanapé | |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 128 cm |
| Mélység | 70 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 166x96x10+120x80x35+120x80x35+120x80x35 |
| EAN kód | 5999575448490 |
| Garancia idő | 36 hónap |
| Garnitúra színek | Grafit |
| Garnitúra típusa | 6 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti étkező garnitúra |
| Normál szállítás | 6900 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Corfu Fiesta II duo kerti bútor garnitúra futura asztallal |