Leírás
A Corfu Love Max Duo kerti bútor garnitőra bármilyen kertben, teraszon vagy nagyobb erkélyen tökéletesen mutat. Ez a kerti bútor szett nemcsak rendkívül stílusos, hanem kényelmes és tartós is. Elemei könnyű felépítésnek köszönhetően könnyen mozgatható.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Első pillantásra úgy tünhet, hogy a bútorok rattanból készültek, de valójában egy kiváló minőségű müanyagból hozták létre, amely ellneáll a szélsőséges időjárási viszonyoknak. Lapos párnák, széles kartámaszok és kontúros háttámlák biztosítják a székek és kanapék kényelmét. A bútorgyártó a Curver márka, amely kiváló minőségű kerti bútorokat készít fröccsöntött műanyagból. Egy csoportban működik a közismert és népszerű Keter és Allibert márkákkal Lengyelországban.

A bútorok legfontosabb előnye a kényelme és funkionalitása. A Corfu Love Max Duo kerti bútor garnitúra anyagának köszönhetően remekül ellenáll az időjárási viszontagságoknak. A Kanapékhoz és fotelekhez járó párnák impegrálva vannak ezért vízállóak.


A kerti butor szett elemei nem fakulnak és nem rozsdásodnak az időjárási viszonyok hatására. Azt is érdemes tudni, hogy a bútor nem igényel különleges karbantartást és rendkívül könnyen tisztítható. Csak vízre van szüksége, és enyhe tisztítószerekre. A párnák tisztítása is igen egyszerű - párnahuzatuk eltávolítható, így könnyű tisztítani.A polipropilén kivételes ellenállása és tartóssága hosszú időn keresztül lehetővé teszi a bútorok elegáns megjelenésének fenntartását és használatát.
Corfu Love Max Duo kerti bútor szett több színben is kapható

| Asztal | |
| Szélesség | 165 cm |
| Mélység | 95 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Fotel | |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Mélység | 70 cm |
| Kanapé | |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 128 cm |
| Mélység | 70 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 166x96x10+120x80x35+120x80x42+120x80x42 |
| EAN kód | 5999575448766 |
| Garancia idő | 36 hónap |
| Garnitúra színek | Grafit |
| Garnitúra típusa | 8 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti étkező garnitúra |
| Normál szállítás | 6900 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Corfu Love max duo kerti bútor garnitúra futura asztallal grafit |