Leírás

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A praktikus műanyag kerti bútorkészlet a Corfu Relax Quartet grafit több bútor kombinációja. Két fotel és egy tágas sarok szépen körvonalazott háttámlákkal és kényelmes karfákkal rendelkezik. A szett tartalmaz egy praktikus dohányzóasztalt ahol a szabadban vacsorázhat a családjával. A sarokülő és a fotelek kényelmes párnákkal vannak ellátva, párnahuzatokkal, amelyek cipzárral rendelkeznek, így a párnahuzatok könnyen moshatók a mosógépben. Ezenkívül a bemutatott, szögletes asztallal ellátott kerti szett gyakorlati jellemzője, hogy a kartámaszok olyan magasságban vannak, hogy lehetővé teszik a fotelek behelyezését az asztal alá, ennek köszönhetően helyet takaríthatunk meg.
A szett tartalma, étkezőasztallal

A bemutatott készlet megvalósítása - polyrattan utánzása. A bútorok anyaga tökéletesen utánozza a polirattant - valójában nehéz megkülönböztetni a valódi fonattól. A polipropilén mellett a gyárilag préselt polipropilén időjárásálló. Az erős napsütésben is védett a fakulás ellen, köszönhetően annak, hogy a polipropilén ellenáll az UV sugárzásnak . Ebből az anyagból készült bútorokat szintén nagyon könnyű tisztán tartani. Kis mennyiségű mosószer vagy akár nedves ruha is elegendő a makacs foltok megszabadításához.
Korfu bútorok széles választéka

Korfu bútorok széles választéka kombinálható egymással. A Corfu sorozat összes bútora egységes színnel és kialakítással rendelkezik, így két fotelt dohányzóasztallal (Corfu Weekend), kétüléses kanapét (Corfu Love Seat) vagy más elemeket tartalmazhatunk. Az európai gyárak nagy jelentőséget tulajdonítanak a bútorok befejezésének minőségének és egységes színének. A bútoroknak működőképesnek kell lenniük-a párnák hiánya gyengíti az ülést.
A Corfu Relax Duo set kerti bútor garnitúra több színben is kapható

| Kanapé mérete | |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 182 cm |
| Mélység | 70 m |
| Asztal mérete | |
| Hosszúság | 59 cm |
| Szélesség | 59 cm |
| Magasság | 43 cm |
| Fotel | |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Mélység | 70 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 60x60x20+120x80x35+120x80x35+120x80x35 |
| EAN kód | 5999575448971 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Garnitúra színek | Cappuccino |
| Garnitúra típusa | 7 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 6900 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Corfu relax duo set kerti bútor garnitúra cappuccino |