Leírás
Termékjellemzők
A bútorgyártó a Curver márka, amely kiváló minőségű kerti bútorokat készít fröccsöntött műanyagból. Egy csoportban működik a közismert és népszerű Keter és Allibert márkákkal Lengyelországban. A korfu bútorokat a vállalat magyar gyárában gyártják.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |

A Corfu Relax nem veszíti el színét. Nem igényel különleges karbantartást, egy nedves rongy elegendő a szennyeződés eltávolításához. A kerti bútor szett egész évben a szabadban lehet, a fagy, az eső és a hó nem fog ártani neki.
Corfu Relax kerti bútor szett több színben is kapható

| Asztal | |
| Szélesség | 165 cm |
| Mélység | 95 cm |
| Magasság | 75 cm |
| Fotel | |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 75 cm |
| Mélység | 70 cm |
| Kanapé | |
| Szélesség | 182 cm |
| Mélység | 182 cm |
| Magasság | 79 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 166x96x10+120x80x35+120x80x35 |
| EAN kód | 5999575449015 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Garnitúra színek | Grafit |
| Garnitúra típusa | 5 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti étkező garnitúra |
| Normál szállítás | 5900 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Corfu Relax kerti bútor garnitúra futura asztallal grafit |