Leírás
Termékjellemzők
A Darwin 4x6 grafit műanyag kerti ház univerzális és átfogó megoldás a kert számára. A termék 205 cm magas, 126 cm széles és 185 cm mély. A ház belső tere 2,5 m2 hasznos terület, ahol sikeresen tárolhat kerti szerszámokat, fűnyírót, játékokat és bútorokat is.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A Darwin 4x6 műanyagból készült kerti ház kiváló választás kertje számára - a műanyag, amelyből a ház tökéletesen tükrözi a sötétszürkére színezett természetes fa szerkezetét és megjelenését - első pillantásra az anyagok megkülönböztethetetlenek. Ez az anyag 100% vízálló és ellenáll az UV sugárzásnak.
Karbantartás nélküli szerszámház

A Darwin 4x6 ház nem igényel karbantartást vagy gondozást. Ez megkérdőjelezhetetlen előny a faházakkal szemben. A különbség már az első év után látható, amikor a fa újabb költséges és időigényes védelmet és karbantartást igényel, és a Darwin-ház még mindig ugyanolyan állapotban van, mint az elején!
Ház kerti szerszámokhoz - 2,5 m2 hely

A szerszámos ház belseje 2,5 m2 hasznos terület. A ház egy ajtóval van felszerelve , amely fém zsanérokra van felhelyezve. Az ajtó zárral rendelkezik, a fokozott biztonság érdekében az ajtó lakattal zárható (a készlet nem tartalmazza). Az ajtó méretei 65 cm szélesek és 176 cm magasak - a fűnyírót könnyen be tudjuk vezetni a belső térbe, valamint nagyobb kerti szerszámokat. A ház bejáratának magas küszöbértéke is megakadályozza a víz bejutását. A Darwin 4x6 kertház kétségtelen előnye, hogy padlóval van felszerelve. Nagyon ellenáll a használatnak - akár 150 kilogramm / négyzetméter terhelést is képes ellenállni . A légmentes és tartós padló megvédi a belső teret a rágcsálóktól és más állatoktól.
További előnyei a műanyag kerti háznak

A Darwin 4x6 grafit kerti ház egy légtelenítővel felszerelt modell . Az ilyen szellőzés biztosítja a szabad levegő keringését a belső térben, amely kiküszöböli a nedvesség felhalmozódásának problémáját és megakadályozza a gomba képződését a ház belsejében. Tehát nem kell tartani a kellemetlen szagtól vagy a tárolt tárgyak károsodásától. A Darwin 4x6 szerszámháznak is van egy fix ablaka. Biztosítja a napfény szállítását bent, aminek köszönhetően fény van a házban, és ugyanakkor véd a nedvességtől is. Az ablak a négy hely valamelyikébe telepíthető, amelyet az összeszerelés során kell kiválasztani (az alábbi ábra látható).
Gyors és egyszerű összeszerelés - a termék használatra kész!

A ház szilárd, erős szerkezetű. A nyeregtetős tető megszünteti a problémát a hó megtartása során heves esőzések - alakja lehetővé teszi a szabad lecsúszott a csapadék, és emellett ellenáll a hó terhelés 75 kg-ig négyzetméterenként. A Darwin 4x6 grafit szerszámos fészer horgonyokkal rögzíthető a talajhoz (saját vásárlással), hogy a teljes szerkezetet még jobban rögzítse. A ház padlóján speciális lyukak vannak, amelyek lehetővé teszik az ilyen telepítést. Darwin 4x6-os ház kertjéhez való felépítéséhez nincs szükség építési engedélyre , ráadásul egész évben építkezik. A Keter márka a világ minden tájáról ismert, mint a legmagasabb minőségű műanyag bútorok és kerti kiegészítők gyártója. A márka több mint 60 éve működik a piacon. A cég gyárai Európában találhatók , így garanciánk van arra, hogy a Keter márkájú termékek minősége jóval magasabb lesz, mint az ázsiai gyáraké.
A Darwin kerti ház több színben is kapható

Termék méretei
| Méretek | |
| Szélesség | 126 cm |
| Mélység | 185 cm |
| Magasság | 205 cm |
| Ajtó méretek | |
| Magasság | 176 cm |
| Szélesség | 65 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Ajtó típusa | Szimpla ajtó |
| Alapterület (m²) | 1-3 m² |
| Csomagok mérete | 189x72x26,2 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 7290112633620 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - DARWIN 4X6 MŰANYAG KERTI HÁZ |
| Kategória | Kert |
| Kerti ház alapterület | 2.33 m² |
| Kerti ház anyaga | Műanyag |
| Kerti ház magasság | 200-225 cm |
| Kerti ház mélység | 125-185 cm, 185-225 cm |
| Kerti ház méret | 126x185x205 cm |
| Kerti ház szélesség | 115-135 cm |
| Kerti ház színe | Szürke |
| Normál szállítás | 6990 Ft |
| Raklapos mennyiség | 9 |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Curver_249350_Darwin_4x6_muanyag_kerti_haz.pdf - SZERELÉSI ÚTMUTATÓ - DARWIN 4X6 MŰANYAG KERTI HÁZ |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti ház |
| Termékverzió | Darwin 4x6 műanyag kerti ház szürke |
| Tető típusa | Nyeregtető |