Leírás
Termékjellemzők
A forma egyszerűsége, valamint a könnyű és gyors összeszerelés az univerzális Emily 270L doboz fő előnyei. A kerti tároló különféle kerti szerszámok és kiegészítők, párnák és gyerekjátékok tárolására szolgál. A modern dizájn és a klasszikus színek lehetővé teszik, hogy a dobozt bármilyen kerti dekorációhoz illessze.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Teraszra vagy udvarra is tökéletes megoldás. Az Emily kerti tároló tágas, ennek köszönhetően nagyobb méretű kerti eszközök is kényelmesen elférnek benne.

A tároló gyártásához felhasznált anyag könnyű, így könnyen mozgatható. Az öntvények elszíneződésnek ellenálló anyagból készülnek. A termékek tartósságának megőrzése érdekében azokat megfelelően impregnálni és a gyártó utasításai szerint kell tárolni.
Termék méretei
| Méret | |
| Szélesség | 118 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Magasság | 58 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag |
| Csomagok mérete | 118x55,4x8,7 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 7290112634597 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://www.geminiduo.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - EMILY 270L MŰANYAG KERTI TÁROLÓ |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti láda |
| Termékverzió | Emily 270L műanyag kerti tároló antracit |
| Űrtartalom | 270 l |