Leírás
Termékjellemzők
Az új Emma balcony szett minden helyzetben jó megoldás. A segítségével berendezheti álmai kertjét, teraszát, még akkor is ha nem rendelkezik sok hellyel. A készlet 4 fotelt és egy klasszikus asztalt tartalmaz. A nádfonásos és sima könyöklők valamint a rezolit asztallap kihangsúlyozzák a készlet egyedi jellegét. A készlet könnyen tisztítható. A készlethe polietilén-pamut párnák is tartoznak.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Az erkélykészlet négy széket tartalmaz , kartámaszokkal és párnákkal az üléseken, valamint egy szögletes asztalt . Első pillantásra a díszlet egyes elemei úgy néznek ki, mintha természetes rattanból készültek volna ez a gyártási folyamat során kialakult anyag textúrájának köszönhető. Valójában az Emma Balcony bútorai tartós műanyagból készülnek , amely vízálló, időjárásálló és UV-álló. Ezeknek a tulajdonságoknak köszönhetően a bútorok hosszabb ideig újnak tűnnek, és nem veszítik el a színüket.

A készlet szinte karbantartásmentes. Karbantartásmentes , vízzel és esetleg enyhe tisztítószerekkel tisztítható. A szett kényelmes üléspárnákat tartalmaz. A készlet önálló összeszerelésre készült.
Bútorok méretei
| Szék | |
| Magasság | 75 cm |
| Szélesség | 65 cm |
| Mélység | 65 cm |
| Asztal | |
| Magasság | 43 cm |
| Szélesség | 58,5 cm |
| Mélység | 58,5 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| EAN kód | 5999576612647 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Garnitúra színek | Cappuccino |
| Garnitúra típusa | 4 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti lounge garnitúra |
| Normál szállítás | 5900 Ft |
| Raklapos mennyiség | 6 |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Emma Balcony quatro műrattan kerti bútor szett chicago asztallal cappuccino színben |