Leírás
Termékjellemzők
| Maximális teherbírás | 120 kg |
| Hossz | 200 cm |
| Szélesség | 80 cm |
| Anyaga | fa/pamut |
Pamut kerti függőágy
A kerti függőágy anyaga kiváló minőségű pamutból készült, amely kellemes tapintású. Növelték a tömör kötelek számát, aminek köszönhetően a súly egyenletesen oszlik el, és ez jelentősen befolyásolja a kényelmet. A gerendákkal megerősített kerti függőágyak befolyásolják a pihenés közbeni stabilitást.
Egy pillanatnyi kikapcsolódás a friss levegőn

A kerti függőágy ülése testbarát pamutból készült. Tömör kötelek biztosítják a hosszú élettartamot. A megnövekedett kötelek száma egyenletes súlyelosztást tesz lehetővé, ami javítja a használat kényelmét. A gerendák segítenek fenntartani a felhasználó helyes pozícióját.
Függőágy rúddal

A kényelmes kerti függőágy kényelmes üléssel rendelkezik, amely alkalmazkodik a test formájához. Lehetővé teszi a pihenést és a ringatást, miközben eredeti dekoráció a bohó stílusban. A függőágy tárolása nem nehéz, kis méretének köszönhetően bárhová magával viheti.
Termékméret
![]() |
|
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Textil |
| Csomagok mérete | 81x33x36 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5902659149282 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Mirpol |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.23 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Termékkategória | Függőfotel |
| Termékverzió | ETNO függőágy rúddal 200x80 cm |
| Ülőhelyek száma | 1 |

