Leírás
Eva 80x140 cm kádparaván
- Profil: cink ötvözet
- Üveg: víztiszta
- Mérete: 80x140 cm
- Vízvető: alsó
- *Biztonságiüveg: 6 mm
- profil anyaga: cink
Az Eva kádparaván modern hangulatot teremt az Ön fürdőszobájának is!
A terméket akár szakszervizes beépítéssel is megtudja rendelni, így az összeszerelésen sincs oka aggódni! 6 mm-es edzett biztonsági üveggel van ellátva. A funkcionalitás mellett természetesen a kádparaván megjelenésére is nagy figyelmet fordítottak. Üvegfelületének és letisztult, modern vonalainak köszönhetően elegáns megjelenést teremt minden fürdőszábának. Nano vízlepergető bevonattal ellátott edzett üveggel gyártjuk, mely elsőrendű megoldás vízkőfoltok, lerakódások megakadályozására. A kádparavánt szögletes kialakításúra tervezték a design és a modern megjelenés érdekében.
Az Eva kádparaván számos pozitív tulajdonsággal rendelkezik. Alsó vízvetővel van ellátva, mely megakadályozza a víz szivárgását. A 6 mm-es biztonsági üveg nanobevonattal van gyártva ami megakadályozza a vízkőfoltok és a lerakodások megtapadását az üvegen. A fali lengő profil lehetőséget ad a könnyű problémamnetes nyitásra, a kádparaván emellett emelőmechanikával van ellátva.
Kádparaván Kisokos
*Biztonsági üveg: A biztonsági üveg egyik nagy előnye, hogy erőhatásra nem történik az üvegben törés. Az edzett üveg ellenáll az őt ért külső erőhatásoknak, melynek köszönhetően igen csak tartós és strapabíró. Magasabb a hőmérsékleti ellenállása. Ezen tulajdonságait egy viszonylag egyszerű hőkezeléssel érik el, amelynek során a méretre vágott üveglapot kb. 650 fokra hevítik, majd hideg levegővel lefújják.
*Alsó vízvető: Az alsó vízvető megakadályozza a víz szivárgását tusolás közben.
*Állítható fali profil: Ha nem teljesen függőleges a fal akkor az eltérést korrigálhatjuk segítségével.
Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 146x84x4,5 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999569037600 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kádparaván beépítési oldal | Univerzális |
| Kádparaván méret | 80x140 cm |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 4990 Ft |
| Profil színe | Króm |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/LA780.pdf - Eva 80x140 cm kádparaván szerelési útmutató |
| Távoli beérkezés | 2025.07.03 |
| Termékkategória | Kádparaván |
| Termékverzió | Eva kádparaván 78x140 cm |
| Üveg szín | Víztiszta |