Leírás
Termékleírás
A Evody kerti bútor garnitúra tökéletes eleme lesz a kert, erkély vagy terasz dekorációjának. Egyszerű formája és minimalista megjelenése univerzálissá teszi, és alkalmazkodni fog bármilyen elrendezéshez. A termék praktikus és olcsó megoldás amely egész évben a szabadban állhat.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A Evody kerti bútor garnitúra műanyagból, polipropilénből készül, mely ellenáll a kedvezőtlen időjárási viszonyoknak. Ennek köszönhetően egész évben a szabadba állhat. Napfénynek kitéve nem halványul el és nem fakul ki. A termék éveken keresztül megörzi eredeti megjelenését.
Evody 4+1 kerti bútor garnitúra szett grafit

A asztal körül kényelmesen elfér 4, de akár 6 fő is. A tökéletes méret szinte minden kertbe vagy erkélyre alkalmas. A Resolith kivitel a fényűző fa megjelenését és érzetét szolgálja.Az időjárásálló konstrukció nem rozsdásodik ezért szuper könnyű karbantartani.Étkezzen az árnyékban napos időben esernyővel. UV-védelem alatt álló asztal megőrzi élénk színét még erősebb napfény esetén is.
Evody kerti bútor garnitúra több színben is kapható

| Asztal | |
| Szélesség | 160,5 cm |
| Mélység | 94,5 cm |
| Magasság | 74,5 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Garnitúra színek | Grafit |
| Garnitúra típusa | 4 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti étkező garnitúra |
| Normál szállítás | 5900 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Evody 4+1 kerti bútor garnitúra szett grafit |