Leírás
Termékleírás
Alakítsa ki személyre szabott fürdőszobáját a Flexi zuhanyajtó segítségével!
A Flexi zuhanyajtó rendkívűl jó minőséget képvisel. Ajtó típusa besétáló. Légies, letisztult megjelenésükkel, diszkrét keretükkel és hatalmas összefüggő üvegfelületükkel egyértelműen stílust visznek a fürdőszobákba.
Zsanéros ajtónyitás. Kombinálható a LF1280 és az LF1290-es zuhanyfalakkal.


Termékjellemzők :
- Méret: 76-91x185 cm
- Belépési méret: 43 cm
- Fix üveg 22 cm profil nélkül, profillal együtt 25 cm
- Súly: 29 kg
- Krómozott fém zsanér
- Polírozott fém profil
- Jobb-bal szerelhetőség
- Fém fogantyú
- Műanyag vízvető
- Mágneszár
- Átlátszó edzett védőüveg

Önmagában is beépíthető zuhanyajtó, 76-91 cm között állítható a szélessége, 6mm-es biztonsági víztiszta üveggel, krómozott dupla alumínium profilokkal és ajtófogantyúval rendelkezik.

Polírozott fém profillal és krómozott fém zsanérral van ellátva a termék, melynek köszönhetően hosszú évekig élvezheti használatát. Fém foggantyúi elegánsabbá varázsolják a terméket. A mágneszár biztosítja a termék problémmentes záródását.
Termékméret


Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 193x80x7 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999569034722 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Méretrajz | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/LF011_9.pdf - Leziter LF011 Flexi zuhanyajtó 76-91x185 cm méretrajz |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/Leziter_LF011_Flexi_zuhanyajto_76-91x185_cm_Szerelesi_utmutato_1.pdf - Leziter LF011 Flexi zuhanyajtó 76-91x185 cm szerelési útmutató |
| Távoli beérkezés | 2025.07.10 |
| Termékkategória | Egyszárnyú zuhanyajtó |
| Termékverzió | Flexi állítható zuhanyajtó 76-91x185 cm |
| Üveg szín | Víztiszta |
| Zuhanyajtó magasság | 185 cm |
| Zuhanyajtó szélesség | 76-90 cm |