Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Csomagok mérete | 99x47x30 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999572758691 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Hasítási átmérő | 25 cm |
| Hasítási hossz | 52 cm |
| Hasító erő | 7T |
| Használati útmutató | https://www.geminiduo.hu/shop_ordered/29429/pic/hasznalati_utmutato/HY7T-520-III.pdf - Vízszintes elektromos rönkhasító HY7T-520-III 2200W 7T_használati_útmutató |
| Kategória | Kert |
| Kivitel | Elektromos |
| Motor típusa | Elektromos |
| Normál szállítás | 6990 Ft |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Termékkategória | Rönkhasító |
| Termékverzió | Vízszintes elektromos rönkhasító HY7T-520-III 2200W 7T |