Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Bútor magasság | 120 cm |
| Csomagok mérete | 122x62x3 |
| EAN kód | 5999575447387 |
| Felszerelési mód | Függesztett |
| Fürdőszoba bútor szélesség | 115-125 cm |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://www.geminiduo.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/VID_tukor_szerelesi_utmutato.pdf - Leziter VID tükör szerelési útmutató |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Fürdőszoba tükör |
| Termékverzió | Vid tükör led világítással 120x60 cm |