Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Bútor magasság | 80 cm |
| Csomagok mérete | 82x62x3 |
| EAN kód | 5999575447394 |
| Felszerelési mód | Függesztett |
| Fürdőszoba bútor szélesség | 55-65 cm |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.07.17 |
| Termékkategória | Fürdőszoba tükör |
| Termékverzió | Liv 60 tükör led világítással 60x80 cm |