Leírás
Termékjellemzők
Az Iowa egy elegáns és kényelmes kerti fotel párnával kompletten. A széles színválaszték és az eredeti, rattanra emlékeztető felület még a legigényesebb felhasználó igényeit is kielégíti. UV sugárzásnak és az időjárás viszontagságainak ellenálló műanyagból készült. Könnyű tisztán tartani és nagyon egyszerű összeszerelni.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Az elegáns Rattan Style Iowa DC kerti fotel elegáns és sokoldalú kiegészítő, otthonához, kertjéhez vagy teraszához. A fotel nagyon tartós és megfelel a legigényesebb emberek szabványainak is. A bútorokat az Allibert gyártotta, amely egy csoportban működik olyan vállalatokkal, mint például a Keter vagy a Curver, akik magas szintű műanyag berendezéseket kínálnak

A nagy és kényelmes Iowa fotel bármilyen környezetben tökéletesen mutat. Könnyen tisztítható, elegáns, mégis tartós és stabil, így biztonságosan használhatja. Ülőpárna tartozéka a széknek. A párnák színe pár árnyalattal etér a szék színétől. Első pillantásra a Rattan Style Iowa DC kerti szék úgy nézhet ki, minta műanyagból készüt volna, de valójában egy kiváló minőségű müanyagból hoztak létre.

A gyártáshoz polipropilént használnak . Erről az anyagról azt kell tudni, hogy vízálló, amelynek köszönhetően ellenáll a szélsőséges időjárási viszonyoknak.

Az Iowa fotel nem igényelkülönleges karbantartást , elegendő vízzel és bármilyen enyhe tisztítószerrel megtisztítani.
Csomag mérete: 80 x 60 x 21 cm
Termék súlya:5,2 kg
Iowa kerti szék több színben is kapható

| Szélesség | 62 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Magasság | 89 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 80x60x21 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 8711245130026 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - IOWA KERTI SZÉK |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Raklapos mennyiség | 20 |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/curvre_215519_Iowa_kerti_szek_szerelesi_utmutato.pdf - SZERELÉSI ÚTMUTATÓ - IOWA KERTI SZÉK |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Műanyag szék |
| Termékverzió | Iowa kerti szék, cappuccino színben, homok párnával |