Leírás
Termékjellemzők
A Jaipur tengerparti összecsukható nyugágy az Allibert által Hollandiában gyártott termék. A napozóágyak kiválóan alkalmasak vendégházakba, szállodákba, SPA-kba, a kertbe, vagy a strandra . Az Allibert a Keter-csoport része - egy jól ismert és elismert kerti műanyag berendezés gyártója.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A képen egy összecsukott Jaipur szolárium néz ki

A Jaipur összecsukható nyugágy kiváló minőségű anyagból készül, ellenáll az UV sugaraknak, a víznek és a hőmérsékleti különbségeknek. A műanyagot úgy alakították ki, hogy hasonlítson az úgynevezett technorattan rattanra . Nem igényel impregnálást vagy karbantartást. A nap nem veszi el színeit, az anyag nem hámlik, így hosszú ideig megörzi eredeti emgjelenését.

A Rosario asztal egy elegáns bútor, amely tökéletesen mutat az erkélyen, a teraszon vagy a kertben. A bútor mindenütt működni fog, beltéren és kültéren is egyaránt. Az Allibert készítette, amely egy olyan ismert márkákkal, mint a Keter vagy a Curver, egy csoportba tartozik, amelyeket a lengyel piacon évek óta ismertek kiváló minőségű berendezések gyártójaként. A Rosario asztalhoz párna is jár. Első pillantásra a termékről azt gondolnánk, hogy természetes rattanból késült, de valójában egy remek minőségűmüanyagból állították elő amit úgy hívnak polyrattan. Ez a megtévesztő látvány az anyag textúrájának köszönhetően, amely így alakul ki a gyártási folyamat során.
Rosario asztal felső fokon
Ez az anyag ellenáll a víznek-, szélsőséges időjárási viszonyoknak- és UV-álló. Ezen tulajdonságoknak köszönhetően a bútor hosszabb ideig újszerűnek tűnik, és nem veszíti el a színét.
Kerti asztal minden szempontból

Nettó tömeg: 7,41 kg
Jaipur nyugágy választható színei

Termék méretei
| Nyugágy méretei | |
| Hossz | 187 cm |
| Szélesség | 58 cm |
| Magasság | 29 cm |
| Asztal méretei | |
| Hossz | 59 cm |
| Szélesség | 59 cm |
| Magasság | 43 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 60x60x20+81x62,5x17+81x62,5x17 |
| EAN kód | 5999575449619 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - JAIPUR DUO KERTI NYUGÁGY SET ROSARIO ASZTALLAL |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_661867_235163_2_Jaipur_Duo_kerti_nyugagy_set_Rosario_asztallal_szerelesi_utmutato.pdf - SZERELÉSI ÚTMUTATÓ - JAIPUR DUO KERTI NYUGÁGY SET ROSARIO ASZTALLAL |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Teherbírás | 110 kg |
| Termékkategória | Napozóágy |
| Termékverzió | Jaipur duo kerti nyugágy set Rosario asztallal cappuccino |
| Ülőhelyek száma | 2 |