Leírás
Termékleírás
A Julie dupla műanyag kerti asztal tökéletes megoldás, ha időnként nagyobb családi vagy baráti összejövetelt szervezünk teraszunkon vagy a kertben, és sok vendégnek kell helyet biztosítani. Kiváló alternatívája a piacon kapható szintetikus rattan termékeknek. A bemutatott kerti asztalt az különbözteti meg társaitól, hogy 3 konfigurációt lehet létrehozni belőle - hosszabb oldalakkal összekapcsolt asztalok, rövidebb oldalakkal összekapcsolt asztalok és egy asztalos változat mindennapi használatra.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A bemutatott készlet az asztalok összekapcsolásának innovatív módját használja a maximális funkcionalitás érdekében. Íme a felhasználási lehetőségeink:
Rövidebb oldalakkal összekötött asztalok

295 x 90 cm-es asztallapot kapunk - akár 12 széket is elhelyezhet körülötte. Ez a konfiguráció tökéletes a teraszon rendezett partikhoz, családi rendezvényekhez.
Hosszabb oldallal összekötött asztalok

180 x 147,5 cm méretű asztallapot kapunk - akár 8 széket is elhelyezhetünk körülötte. Jól működik például, ha társasjátékozunk a szabadban, vagy egyszerűen csak ha ez kivitel jobban passzol a teraszunkra.
Egyasztalos variáció

Ha a mindennapi használat során nincs szükségünk nagy munkalapra, akkor csak egy asztalt használhatunk. A készlet többi eleme a következő alkalomig elrakható. Egyetlen asztal mérete 147,5 x 90 cm, maximum 6 szék fér el körülötte.
Julie dupla műanyag kerti asztal az alábbi színbe kapható

A bútor méretei
| Rövid oldalakkal összekapcsolt | |
| Hossza | 295 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Magasság | 74,5 cm |
| Hosszú oldalakkal összekapcsolt | |
| Hossza | 147,5 cm |
| Szélesség | 180 cm |
| Magasság | 74,5 cm |
| Asztal egy magában | |
| Hossza | 147,5 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Magasság | 74,5 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag |
| Csomagok mérete | 149x92x21 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 8711245151243 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Műanyag asztal |
| Termékverzió | Julie dupla műanyag kerti asztal cappuccino |