Leírás
Termékjellemzők
| Szín | Bézs |
| Csomag Mérete | 260 x 39 x 16 cm |
| Lombkorona Átmérője | 300 cm |
| Lombkorona Anyaga | 180 g / m2 poliészter |
Kazuar kerti napernyő

A nagy kerti ernyő szerkezete tartós alumínium csövekből áll.
A Termék kivételesen széles ernyővel rendelkezik, amelyet 8 bordás szerkezettel erősítenek meg. Az ernyő elkészítéséhez további PA réteggel ellátott poliésztert használtunk. Alacsony vízfelvétel jellemzi. A felhasznált anyagoknak köszönhetően a nagy ernyő tartós és könnyen kezelhető, ami jelentősen befolyásolja az élettartamot.
Megbízható és stabil kerti ernyő

A kerti ernyő stabilitását jelentősen befolyásolja a kereszt talp.
Az Ön kényelme érdekében egy rögzített fogantyú segítségével könnyen összecsukható. A napernyő előnye az alapban lévő forgó mechanizmus és a dőlésszög beállítás kombinációja. Ez lehetővé teszi az ernyő tetszőleges pozícionálását és az árnyékoló hely kiválasztását a napfény beesési szögének megfelelően.
Összecsukható ernyő a kertbe

Az árnyékoló a szerkezet oldalán helyezkedik el, amely lehetővé teszi az árnyékolt tér 100% -os kihasználását. A napernyő lehetővé teszi, hogy árnyékos helyet hozzon létre a kikapcsolódásra, a közös étkezésre vagy a szeretteivel való találkozásra. A kerti felszerelések alapvető elemei a kerti napernyők. Kiváló védelmet nyújtanak mind a napsugárzás, mind a nyári eső ellen. A megnövekedett átmérő miatt további súlyt kell helyezni az alapra.
Időjárásálló
Ellenáll az időjárási viszonyoknak | Karbantartást nem igényel
Ez a termék nem igényel karbantartást |
Könnyű tisztítás
A termék könnyen tisztítható |
Termékméret
![]() |
|
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 195x32,5x14 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5902659141170 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Mirpol |
| Kategória | Kert |
| Napernyő szín | Bézs |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Termékkategória | Függő napernyő |
| Termékverzió | Kazuar bézs kerti napernyő 3 M |



