Leírás
Termékjellemzők
| Szemcseméret | 1-2 mm |
| Tömeg | 15 kg |
| Garancia | 1 év |
Termékleírás
Zsákos kvarchomok homokszóró berendezésekhez alkalmas, 1-2 mm-es szemcsemérettel, 15 kg-os zsákban. Mindenfajta homokfúvó géphez használható, egyaránt a kézi illetve szekrényes kivitelekhez. Alkalmas felület tisztításra, rozsda és festék eltávolításra, felcsiszolásra, érdesítésre...
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Csomagok mérete | 64x28x14 |
| EAN kód | 5999576617215 |
| Garancia idő | 12 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Kert |
| Kivitel | 25 kg |
| Kvarchomok szemcseméret | 0,5-1,2 mm |
| Normál szállítás | 2990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.05 |
| Termékkategória | Homokszűrő homok |
| Termékverzió | Kvarchomok, 0,5-1,2 mm homokszűrős vízforgatóhoz 25 kg |