Leírás
Line 100 Walk-In zuhanykabin
Méretek: 100 x 60 ~ 100 x 203 cm
Profil: alumínium, fekete ( félig matt )
Üveg:
6 mm, edzett, átlátszó KERRA PROTECT védőbevonattal
6 mm, edzett, grafit KERRA PROTECT védőbevonattal
Univerzális rögzítés: jobb vagy bal oldali
A készletben található fekete távtartó állítható hosszúságú, amely lehetővé teszi a kabin szélességének 60-100 cm közötti beállítását.
Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 207x102,5x7 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548113122 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Kerra |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 4990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.21 |
| Termékkategória | Zuhanyfal |
| Termékverzió | Line 100 TR Walk-In zuhanykabin 100x203 cm, fekete profil, víztiszta üveg. |
| Üveg szín | Víztiszta |
| Zuhanyfal magasság | 200 cm |
| Zuhanyfal szélesség | 100 cm |