Leírás
Termékleírás
| Bútor mérete | 80X20X67 cm |
| Kivitel | Függesztett |
| Szín | Fehér |
| Garancia | 1 év |
A Luna 80 felső tükrös szekrény egyedivé varázsolja a fürdőszobádat!
A fürdőszoba bútor tágas pakoló résszel rendelkezik ahol kényelmesen elférnek a fürdőszobai pipere eszközök. A szekrényben 2 polc található. Kompakt kialakítása miatt kisebb fürdőszobák berendezésére is alkalmas. A termék magas minőségű, 18 mm-es bútorlapból készül és színben passzoló élzárókkal van ellátva. A fürdőszoba bútor felfüggesztett és álló kivitelben is kapható.
Fontos megjegyezni, hogy a lámpa a szett részét nem tartalmazza.
A tükrös felső szekrény előnyei
A funkcionalitás mellett természetesen a bútor megjelenésére is nagy figyelmet fordítottak. Fehér színének és letisztult modern vonalainak köszönhetően harmóniát teremt az összes fürdőszoba hangulatában. A felső szekrény előnye, hogy extra tárolóhelyet biztosít a fürdőszobában, anélkül hogy nagy helyet foglalna el a padlón. A nagy tükör pedig mindamellett, hogy megvan a használati funkciója, kiváló design elemként is szolgálhat, feldobva ezzel a fürdőszoba hangulatát. További előnye, hogy több fényt és tágasabb térhatást is varázsolhatunk fürdőszobánkba.
A felső szekrény rögzítése
A terméket összeszerelve szállítjuk, így nem kell aggódnod az összerakás miatt sem. A bútor egyszerűen a falra rögzíthető. Mérete: 80cm széles, és 67cm magasságú, így kisebb vagy nagyobb méretű helyiségben is kiválóan mutat. Illeszkedik már meglévő alsószekrényhez, vagy állószekrényhez is.
Vélemények
Paraméterek
| Bútor méretek | 80 cm |
| Bútorcsalád | Luna |
| Csomagok mérete | 81x22x68 |
| EAN kód | 5999575442344 |
| Felszerelési mód | Függesztett |
| Fürdőszoba bútor szélesség | 75-85 cm |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://www.geminiduo.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Leziter_Luna80_furdoszobabutor_szerelesi_utmutato.pdf - Leziter LUNA80FF Luna 80 felső tükrös szekrény fehér szerelési útmutató |
| Színek | Fehér |
| Távoli beérkezés | 2025.06.20 |
| Termékkategória | Fürdőszoba tükrös szekrény |
| Termékverzió | Luna 80 felső tükrös szekrény fehér |