Leírás
Termékjellemzők
A Luzon Plus műanyag kerti asztal elegáns és univerzális felszerelés, tökéletes otthona kertjébe vagy teraszára. A tárolóval rendelkező asztal rendekívűl strapabíró, és még a legigényesebb emberek elvárásainak is megfelel. A bútorokat az Allibert cég gyártotta, amely egy csoportban működik olyan cégekkel, mint a Keter vagy a Curver, minőségi műanyag kiegészítőket kínálva.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Egy elegáns kis asztal remekül helyt áll bármilyen környezetben. Könnyen tisztítható, elegáns, ugyanakkor tartós és stabil, így biztonságos a használata. Első pillantásra a Luzon műnyag kerti asztal olyan hatást kelt, mintha műanyagból lenne, ami tartósabb, mint a rattan. A gyártáshoz használt anyag polipropilén. Ellenáll a szeszélyes időjárási viszonyoknak és az UV sugárzásnak, ami garantáltan hatalmas előnye. A Luzon műanyag kerti asztal nem igényel különleges karbantartást, elegendő vízzel és bármilyen enyhe tisztítószerrel tisztítható.
| Asztal | |
| Szélesség | 39 cm |
| Mélység | 39 cm |
| Magasság | 43 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 40x40x43 |
| EAN kód | 8711245139975 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Műanyag asztal |
| Termékverzió | Luzon műanyag kerti asztal grafit |