Leírás
Termékjellemzők
| Termék mérete | 15,5x3,5x17,5 cm |
| Szín | fekete/arany |
| Csaptelep test | sárgaréz |
| Kerámiafej | 25 mm |
| Kifolyócső hossz | 14 cm |
| Levegőztető | Igen |
Termékleírás
Új csaptelep kollekcióink, a Maroko egységes megjelenést biztosít fürdőszobájának. A fekete/arany szín új trend a fürdőszobacsapok piacán. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.
A modell sárgaréz, és 25 mm-es kerámiafejjel rendelkezik. A kifolyócső hossza 14 cm, magassága az alaptól 10,5 cm.
Tartalmaz egy kattanós rögzítő dugót, 40 cm-es csatlakozó tömlőket, rögzítő csavart.
A Maroko termékcsaládban megtalálható kád és zuhanycsaptelep, mosdó csaptelep és mosogató csaptelep is.
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 23x21x7 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548114341 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Logé |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.11 |
| Termékkategória | Mosdó csaptelep |
| Termékverzió | Maroko 31 fekete-arany mosdó csaptelep |