Leírás
Termékjellemzők
| Termék mérete | 10,3x21x20,3 cm |
| Szín | fekete/arany |
| Csaptelep test | sárgaréz |
| Kerámiafej | 35 mm |
| Kifolyócső hossz | 14 cm |
| Nyomáskapcsoló | Igen |
Termékleírás
Új csaptelep kollekcióink, a Maroko egységes megjelenést biztosít fürdőszobájának vagy konyhájának. A fekete/arany szín új trend a fürdőszobacsapok piacán. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.
A modell sárgaréz, és 35 mm-es kerámiafejjel rendelkezik. A kifolyócső hossza 14 cm. A bekötési távolság 15 cm.
A Maroko termékcsaládban megtalálható kád és zuhanycsaptelep, mosdó csaptelep és mosogató csaptelep is.
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 20,5x17,5x12 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548114358 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Logé |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.05.06 |
| Termékkategória | Kádtöltő csaptelep |
| Termékverzió | Maroko 33 fekete-arany kádtöltő csaptelep |