Leírás
Termékjellemzők
| Termék mérete | 13,6x21x11,4 cm |
| Szín | fekete/arany |
| Csaptelep test | sárgaréz |
| Kerámiafej | 35 mm |
| Bekötési távolság | 15 cm |
Termékleírás
Új csaptelep kollekcióink, a Maroko egységes megjelenést biztosít fürdőszobájának. A fekete/arany szín új trend a fürdőszobacsapok piacán. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi fürdőszobáját.
A modell sárgaréz, és 35 mm-es kerámiafejjel rendelkezik. A bekötési távolság 15 cm.
A Maroko termékcsaládban megtalálható kád és zuhanycsaptelep, mosdó csaptelep és mosogató csaptelep is.
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 22,5x15x7,5 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548114365 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Logé |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Zuhany csaptelep |
| Termékverzió | Maroko 34 fekete-arany zuhany csaptelep |