Leírás
Termékjellemzők
| Termék mérete | 38x4,8x23,4 cm |
| Szín | fekete/arany |
| Csaptelep test | sárgaréz |
| Kerámiafej | 35 mm |
| Kifolyócső hossz | 19,5 cm |
| Forgatható kifolyócső | Igen |
Termékleírás
Új csaptelep kollekcióink, a Maroko egységes megjelenést biztosít fürdőszobájának vagy konyhájának. A fekete/arany szín új trend a csapok piacán. Mind ezek mellett modern és letisztult megjelenése csodásabbá teszi a helyiséget.
A modell sárgaréz, és 35 mm-es kerámiafejjel rendelkezik. A kifolyócső hossza 19,5 cm, magassága az alaptól 30 cm.
Tartalmaz tömítést, 40 cm-es csatlakozó tömlőket.
A Maroko termékcsaládban megtalálható kád és zuhanycsaptelep, mosdó csaptelep és mosogató csaptelep is.
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 39x26x7 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548114556 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Logé |
| Kategória | Konyha |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Mosogató csaptelep |
| Termékverzió | Maroko 35 fekete-arany mosogató csaptelep |