Leírás
Termékjellemzők
| Anyag | PE polietilén 140g/m2 |
| Szín | fehér/zöld |
| Méretei (szé x mé x ma) | 2,5x4x2 m |
Polietilén melegház fólia

Az otthoni melegház fóliája polietilénből készül. Számos pozitív tulajdonsággal rendelkezik. Többek között hőre lágyuló, alacsony páraeresztő képességgel bír. Ellenáll a kémiai vegyületeknek és a szélsőséges időjárási viszonyoknak, melyek garantáltan pozítív jellemvonások.
Melegház fólia szerkezete

A modern fólia alagút felhúzható ajtóval rendelkezik, ami jelentősen növeli a használat kényelmét. Előnye a 8 hálós ablak , amely biztosítja a levegő keringését, miközben véd a nem kívánt rovarok ellen. A termékkép illusztráció, a csomag csak a fóliát tartalmazza, a vázszerkezetet nem.
Időjárásálló
Ellenáll az időjárási viszonyoknak | 10 m²
10 m² a termék |
Váz nélkül
Váz nélkül kapható |
Termékméret
![]() |
|
Vélemények
Paraméterek
| Alapterület | 10 m2 |
| Csomagok mérete | 110x50x30 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5902659145680 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Mirpol |
| Kategória | Kert |
| Melegház anyaga | Fólia melegház |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Melegház fólia |
| Termékverzió | Melegház fólia 2.5X4X2 m (váz nélkül) |
| Váz típusa | Váz nélkül |



