Leírás
Termékjellemzők:
| színe | 4100K |
| teljesítmény | 7W |
| anyaga | műanyag |
| feszültség | 230V |
| fényforrás | magasfényű LED |
| DF | >0.9 |
| IP védelem | IP44 |
| élettartam | 20000 óra RA≥80 |
| méretkek | 500x100x42mm |
Termékleírás:
A MERA led lámpa tervezésekor a modern és letisztult megjelenés volt a fő irányvonal. A lámpa teljesítménye 7 watt így könnyedén teremt elegendő fényt fürdőszoba szekrény környékére. Emellett a termék 230 voltos feszültségen üzemel.
1. Lámpa rögzítése a bútorra

2. Lámpa rögzítése falra

3. Lámpa rögzítése tükörre

A termék anyagát tekintve remek minőségű műanyagból készült. A lámpa rendkívűl időtálló, a várható élettartama 20000 üzemóra. A kábel hosszúsága 30cm, ezzel a távolsággal kell számolni a bekötéskor. A védelmi besorolása a terméknek IP44.
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 51x12,5x4,5 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999572757854 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Fürdőszoba lámpa |
| Termékverzió | Mera led lámpa 500mm |