Leírás
Élvezze a gondtalan tűzrakást ahol csak gondolja ezze a hordozható tűrakóval.
A gyártáshoz felhasznált anyag 0,7 mm vastagságú hidegen hengerelt vaslemez, porszórt bevonattal. A felület magas hőmérsékleten kezelt. A termék átmérője 60 cm, három levehető lábon áll, és két vasfogantyú is van az oldalán. Tegye teljessé a kertet vagy a teraszt ezzel a praktikus segítőtárssal. Fekete színben készült, magassága 35 cm.
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 58 cm |
| Magasság | 35 cm |
| Összeszerelés | egyszerű |
| Szín | fekete |
| Anyag | fém |
| Kerekek | nincs |
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 59x59x28 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5901738191440 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Mirpol |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Tűzrakók |
| Termékverzió | MIR-FP58/6 hordozható tűzrakó |