Leírás
| Profil | Alum./króm | Üveg | Víztiszta |
| Mérete | 80x80x190 cm | Fogantyú | króm |
| *Biztonsági üveg | 6 mm |
Monica 80x80 cm szögletes zuhanykabin zuhanytálca nélkül
A terméket akár szakszervizes beépítéssel is meg lehet rendelni, így az összeszerelés miatt sincs okod aggódni!

| Állítható fali profil
Ha nem teljesen függőleges a fal akkor az eltérést korrigálhatja | Tartórúd zuhanyfal üvegének felszerelésekor csak egy csatlakozórúd szükséges. | Vízvető
Az ajtó és a fix fal között megakadályozza a víz szivárgását, megakadályozva fürdőszobája elázását. |
| Víztiszta üveg
Örök design, extra könnyű tisztítás jellemzi. | Króm fogantyú
Kiváló minőség, hosszú élettartam. | Vízzáró küszöb
Megakadályozza a víz szivárgását. |
Méretek

| 6 mm biztonsági üveg
6 mm-es üveg biztosítja a termék biztonságát. | Beüzemelés kérhető A termék megrendelésekor | Több méretben A termék több méretben is kapható. Ennek köszönhetően kisebb fürdőszobába is alkalmas. |
| Víztiszta üveg
Örök design, extra könnyű tisztítás. | 190 cm magas
Az átlagosnál magasabb kivitel. Kényelmesen elférhet a kabinban. | Zuhanytálca nélkül
A zuhanytálcát külön kell megvásárolni a kabinhoz. |
| Beszerelhető zuhanytálcával
A zuhanykabin zuhanytálcával is beszerelhető.
| Beszerelhető zuhanytálca nélkül
A zuhanykabin zuhanytálca nélkül is beszerelhető.
|
|
Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 195x82x7 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999572750237 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Méretrajz | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Leziter_LEZMONSQ80_MONICA_80X80_CM_SZOGLETES_ZUHANYKABIN_ZUHANYTALCA_NELKUL_meretrajz.pdf - Leziter LEZMONSQ80 Monica szögletes nyílóajtós zuhanykabin, 80x80 cm méretrajz |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/monica_zuhanykabin_szerelesi_utmutato.pdf - Monica szögletes nyílóajtós zuhanykabin szerelési útmutató |
| Szettben zuhanytálcával | Nem |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Szögletes zuhanykabin |
| Termékverzió | MONICA80 Monica szögletes nyílóajtós zuhanykabin, 80x80x190 cm |
| Zuhanykabin méret | 80x80 |
| Zuhanykabin szín | Víztiszta üveggel |












