Leírás
Termékjellemzők
| Profil | Alum./króm | Üveg | Víztiszta |
| Mérete | 90x90x190cm | Fogantyú | króm |
| *Biztonságiüveg | 6mm |
Termékleírás
A Monica szögletes zuhanykabin modern hangulatot teremt az Ön fürdőszobájának is!
A Monica zuhanykabin kialakításának köszönhetően tágas teret biztosít használata közben. 6mm-es edzett biztinsági üveggel van ellátva ezzel ügyelve a biztonságra. A Monica zuhanytálca nélkül kapható. A zuhanykabinban minden olyan kiegészítő megtalálható ami a tökéletes kényelem megteremtését szolgálja.
A terméket akár szakszervizes beépítéssel is megtudja rendelni, így az összeszerelésen sincs oka aggódni!

Alumínium, króm profillal rendelkezik, mely garantálja a zuhanykabin tartosságát. 80 x 80 x 190 cm méretű. 6 mm edzett biztonsági üvege teszi biztonságossá a mindennapos tusolást. Zuhanytálca nélkül kapható. Egyszárnyú, emelő mechanikás ajtó,univerzális szerelés jellemzi. A funkcionalitás mellett természetesen a zuhanykabin megjelenésére is nagy figyelmet fordítottak. Üvegfelületének, króm profiljának és letisztult, modern vonalainak köszönhetően elegáns megjelenést teremt minden fürdőszábanak.
Termékméret

Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 196x95x6 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548107251 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Kerra |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://www.geminiduo.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Leziter_Monica_szerelesi_utmutato.pdf - Kerra MONICA90 Monica 90x90 cm szögletes zuhanyabin zuhanytálca nélkül szerelési útmutató |
| Szettben zuhanytálcával | Nem |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Szögletes zuhanykabin |
| Termékverzió | MONICA90 Monica szögletes nyílóajtós zuhanykabin, 90x90x190 cm |
| Zuhanykabin méret | 90x90 |
| Zuhanykabin szín | Víztiszta üveggel |