Leírás
Optimo D3 zuhanyajtó
Műszaki adatok:
- Választható méretek: 190x120, 190x140 cm
- Mindegyik méret szélessége 4 cm-t állítható (117-121 cm, 137-141 cm)
- Alumínium króm profilok
- Egyszárnyas nyílóajtó
- 6 mm-es biztonsági üveg, választható színekben, vízlepergető bevonattal
Az Optimo ajtó kombinálható az Optimo SC 80 és 90 falakkal, ezáltal sarokkabint hozhat létre.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 197x88x7,5 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548109620 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Kerra |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Egyszárnyú zuhanyajtó |
| Termékverzió | OPTIMOD3140G zuhanyajtó 140x190 grafit üveg |
| Üveg szín | Grafit |
| Zuhanyajtó magasság | 190 cm |
| Zuhanyajtó szélesség | 140 cm |