Leírás
Termékjellemzők
A négyszögletes MEDIUM RATTAN PLANTER virágtartó természetes rattan fonásra emlékeztető mintázata remekül kiemeli a növények szépségét a teraszon, erkélyen, vagy a helyiségekben. A klasszikus színskála és az univerzális kialakítás remekül aláhúzza az adott helyet, a stílustól függetlenül. A szolíd és stabil szerkezet hosszú évekre garantálja a tartósságot. A virágtartónak nem tartozéka a műanyag cserép!
A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Az elegáns Keter Large Planter virágcserép egy univerzális berendezés, amely beltéren és kültéren is jól működik. Ezt a jól ismert és elismert Keter gyártotta, amely évek óta magas színvonalú otthoni és kerti felszerelést gyárt. Első pillantásra úgy néz ki, mintha természetes rattanból készült vola,d e valójában egy kiváló minőségű polipropilén nevezetű müanyagból készület. Ezt az anyagot jellemzi a nagy tartósság, az időjárási ellenállás, az UV sugarak elleni védelem és a vízállóság.

A Keter virágtartó egész évben a szabadban állhat . A nap nem árt neki, melynek köszönhetően nem veszíti el a színét. A vízállóság nem garantálja a szivárgást. A műanyag virágtartók, a természetes anyagokból készültekkel ellentétben, nem igényelnek karbantartást és impregnálást, a tisztításhoz vizet és esetleg enyhe tisztítószereket kell használni.
űrtartalom: 55,4 L
A Rattan Planter M virágtartó több színben is kapható

| Szélesség | 38 cm |
| Hosszúság | 38 cm |
| Magasság | 57 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Csomagok mérete | 38,5x38,5x57 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 7290103659288 |
| Garancia idő | 12 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Jótállás | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Keter_gyartoi_jotallasi_nyilatkozat.pdf - JÓTÁLLÁSI NYILATKOZAT - RATTAN PLANTER M VIRÁGTARTÓ |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Raklapos mennyiség | 60 |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Virágtartó, virágláda |
| Termékverzió | Rattan Planter M virágtartó grafit |