Leírás
River walk in zuhanyfal 70x190 cm - króm
A River walk in zuhanyfal modern hangulatot teremt az Ön fürdőszobájának is!
A River zuhanyfal kialakításának köszönhetően tágas teret biztosít használata közben. 6 mm-es edzett biztonsági üveggel van ellátva ezzel ügyelve a biztonságra. A csomag részét képezi az összeállításhoz szükséges távtartó is.
| Profil | Alum./króm | Üveg | Víztiszta |
| Mérete | 70x190cm | *Biztonságiüveg | 6 mm |
A terméket akár szakszervizes beépítéssel is meg tudja rendelni, így az összeszerelésen sincs oka aggódni!

A funkcionalitás mellett természetesen a zuhanyfal megjelenésére is nagy figyelmet fordítottak. Üvegfelületének, króm profiljának és letisztult, modern vonalainak köszönhetően elegáns megjelenést teremt minden fürdőszobának.
| Víztiszta üveg
Örök design, extra könnyű tisztítás jellemzi. | Tartórúd
zuhanyfal üvegének felszerelésekor csak egy csatlakozórúd szükséges. | Állítható fali profil
Ha nem teljesen függőleges a fal akkor az eltérést korrigálhatja. |
Méretek

| 6 mm biztonsági üveg
6 mm-es üveg biztosítja a termék biztonságát. | Beüzemelés kérhető A termék megrendelésekor | Több méretben A termék 70-140 cm méretben kapható. Ennek köszönhetően kisebb fürdőszobába is alkalmas. |
| Víztiszta üveg
Örök design, extra könnyű tisztítás. | 190 cm magas
Az átlagosnál magasabb kivitel. Kényelmesen elférhet a kabinban. | Zuhanytálca nélkül
A zuhanytálcát külön kell megvásárolni a kabinhoz. |
Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 197x72x6 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999569038188 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 4990 Ft |
| Szerelési útmutató | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/PDF/Leziter_WIC-70_River_Walk_in_zuhanyfal_70x190cm_szerelesi_utmutato.pdf - Leziter WIC-70 River Walk in zuhanyfal 70x190 cm szerelési útmutató |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Telepítési útmutató padlóra | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/Leziter_WIC-70_River_walk_in_zuhanyfal_70x190_cm_telepites_padlora.pdf - Leziter River walk in zuhanyfal 70x190 cm telepítés padlóra |
| Telepítési útmutató zuhanytálcára | https://shop.unas.hu/shop_ordered/29429/pic/Leziter_WIC-70_River_walk_in_zuhanyfal_70x190_cm_telepites_zuhanytalcara.pdf - Leziter River walk in zuhanyfal 70x190 cm telepítés zuhanytálcára |
| Termékkategória | Zuhanyfal |
| Termékverzió | River walk in zuhanyfal 70x190 cm |
| Üveg szín | Víztiszta |
| Zuhanyfal magasság | 190 cm |
| Zuhanyfal szélesség | 70 cm |








