Leírás
River walk in zuhanyfal 80x190 cm - fekete
A River walk in zuhanyfal modern hangulatot teremt az Ön fürdőszobájának is!
A River zuhanyfal kialakításának köszönhetően tágas teret biztosít használata közben. 6 mm-es edzett biztonsági üveggel van ellátva, ezzel ügyelve a biztonságra. A csomag részét képezi az összeállításhoz szükséges távtartó is.
Termékjellemzők
| Profil | Alum./fekete | Üveg | Víztiszta |
| Mérete | 80x190cm | *Biztonsági üveg | 6 mm |
A terméket akár szakszervizes beépítéssel is megtudja rendelni, így az összeszerelésen sincs oka aggódni!

A funkcionalitás mellett természetesen a zuhanyfal megjelenésére is nagy figyelmet fordítottak. Üvegfelületének, fekete profiljának és letisztult, modern vonalainak köszönhetően elegáns megjelenést teremt minden fürdőszobának.
Víztiszta üveg
Örök design, extra könnyű tisztítás jellemzi. | Tartórúd
Zuhanyfal üvegének felszerelésekor csak egy csatlakozórúd szükséges. | Állítható fali profil
Ha nem teljesen függőleges a fal akkor az eltérést korrigálhatja. |
Méret

6 mm biztonsági üveg
6 mm-es üveg biztosítja a termék biztonságát. | Beüzemelés kérhető A termék megrendelésekor | Több méretben A termék 70-140 cm méretben kapható. Ennek köszönhetően kisebb fürdőszobába is alkalmas |
Víztiszta üveg
Örök design, extra könnyű tisztítás. | 190 cm magas
Az átlagosnál magasabb kivitel. Kényelmesen elférhet a kabinban. | Zuhanytálca nélkül
A zuhanytálcát külön kell megvásárolni a kabinhoz. |
Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 197x82x6 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5999576610223 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Leziter |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 4990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.08.25 |
| Termékkategória | Zuhanyfal |
| Termékverzió | River walk in zuhanyfal 80x190 cm fekete |
| Üveg szín | Víztiszta |
| Zuhanyfal magasság | 190 cm |
| Zuhanyfal szélesség | 80 cm |








