Leírás
A Rosali szett egy elegáns bútor, amely tökéletesen mutat az erkélyen, a teraszon vagy a kertben. A bútor mindenütt működni fog, beltéren és kültéren is egyaránt. Az Allibert készítette, amely egy olyan ismert márkákkal, mint a Keter vagy a Curver, egy csoportba tartozik, amelyeket a lengyel piacon évek óta ismertek kiváló minőségű berendezések gyártójaként.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A Rosali asztalhoz és székhez párna is jár. Első pillantásra a termékről azt gondolnánk, hogy természetes rattanból késült, de valójában egy remek minőségűmüanyagból állították elő amit úgy hívnak polyrattan. Ez a megtévesztő látvány az anyag textúrájának köszönhetően, amely így alakul ki a gyártási folyamat során.
Rosali kerti bútor garnitúra szett grafit
Ez az anyag ellenáll a víznek-, szélsőséges időjárási viszonyoknak- és UV-álló. Ezen tulajdonságoknak köszönhetően a bútor hosszabb ideig újszerűnek tűnik, és nem veszíti el a színét.
Kerti asztal minden szempontból

Az asztal és a szék szinte semilyen karbantartást nem igényel ami vitathatatlanúl rendkívül nagy előnye. Víz és esetleg enyhe tisztítószerek elegendőek a tisztításához. Kényelmes üléspárnákkal rendelkeznek. Az asztal önszerelésre szolgál.

| Asztal | |
| Szélesség | 59 cm |
| Hosszúság | 59 cm |
| Magasság | 43 cm |
| Szék | |
| Szélesség | 58 cm |
| Mélység | 55,5 cm |
| Magasság | 83 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| Csomagok mérete | 60x60x20+57x55x103 |
| EAN kód | 5999575970021 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Garnitúra színek | Grafit |
| Garnitúra típusa | 4 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti lounge garnitúra |
| Normál szállítás | 5900 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Rosali 4+1 kerti bútor garnitúra szett grafit |