Leírás
Termékjellmzők
A Santorini széles kartámasszal felszerelt nagyon kényelmes kerti fotel. A terméket könnyű, de egyúttal stabil szerkezet és kiváló tartósság jellemzi és ellenáll az időjárás viszontagságainak. A széket nagyon könnyű tisztítani - a szék ápolásához egyedül egy nedves törlőkendőre van szükség.
A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
Műanyag karosszék Santorini kényelmes pihenést kínál köszönhetően az elég széles kartámaszoknak. Egyzserű és modertn kinézeténköszönhetően minden környezetbe tökéletesen passzol.

Csomag mérete: 61x65x99 cm
Termék súlya:3.5 kg
Santorini választható színei
A Termék méretei
| Szélesség | 65 cm |
| Mélység | 61 cm |
| Magasság | 99 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag |
| Csomagok mérete | 61x65x99 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 8711245139692 |
| Garancia idő | 12 hónap |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Raklapos mennyiség | 60 |
| Távoli beérkezés | 2025.06.30 |
| Termékkategória | Műanyag szék |
| Termékverzió | Santorini műanyag kerti szék, cappuccino |