Leírás
Tomar zuhanyajtó 80 x 190 cm méretben. Kiváló minőségű 6 mm vastag edzett üvegből készült. A matt csíkos grafitüveg mindenképpen vonzza a tekintetet, elsősorban a fekete, félig matt profilokkal való kombináció miatt. Ennek köszönhetően a Tomar modell tökéletesen illeszkedik a fekete színű fürdőszobákhoz arany kiegészítőkkel.
A Tomar modell egyszárnyú nyílóajtóval rendelkezik , amelyet a vásárlók messze a leggyakrabban választanak. A Tomar zuhanyajtó univerzális szerelésű - jobbra és balra is összeszerelhető. A szélessége 4 cm -re állítható.
Technikai paraméterek:
- Méretek - 80 x 190 cm
- Profilok - alumínium, félig matt fekete
- Ajtók - egyszárnyú
- Üveg - 6 mm, edzett, grafit, matt csíkokkal
- Az ajtó 4 cm széles, állítható.
- Univerzális jobb vagy bal rögzítés.
Vélemények
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 197x84x7,5 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548114693 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Kerra |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.23 |
| Termékkategória | Egyszárnyú zuhanyajtó |
| Termékverzió | Tomar DR 80 nyíló zuhanyajtó 80x190 grafit matt csíkos üveggel |
| Üveg szín | Grafit |
| Zuhanyajtó magasság | 190 cm |
| Zuhanyajtó szélesség | 80 cm |