Leírás
Termékjellemzők
A bútorgyártó a Curver márka, amely kiváló minőségű kerti bútorokat készít fröccsöntött műanyagból. Egy csoportban működik a közismert és népszerű Keter és Allibert márkákkal Lengyelországban. A korfu bútorokat a vállalat magyar gyárában gyártják.

A keter igéret
| időjárásálló | nulla karbantartás | ||
| könnyű tisztítás | UV védelem |
A modern Trenzon Balkony kerti bútor garnitúra kényelmes helyet biztosít a pihenésre. A magasított háttámlával rendelkező fotel nagyfokú kényelmet nyújt számunkra. A kisasztal tárolásra s alkalmas. A fotel tisztítása egyszerű.


| Asztal | |
| Magasság | 43 cm |
| Szélesség | 39 cm |
| Mélység | 39 cm |
| Szék | |
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 63 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Műanyag rattan hatású |
| EAN kód | 5999576612630 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Garnitúra színek | Grafit |
| Garnitúra típusa | 2 személyes szett |
| Gyártó | Curver |
| Kategória | Kert |
| Kerti bútor garnitúra típus | Kerti lounge garnitúra |
| Normál szállítás | 5990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Kerti bútor szett |
| Termékverzió | Trenzon Balkony kerti bútor garnitúra grafit |