Leírás
Zoom SC zuhanyfal
Műszaki adatok:
- Választható méretek: 190x80, 190x90 cm (állíthatóság kb 2 cm)
- Alumínium króm profilok
- Beépítés süllyesztett ajtókhoz
- 6 mm-es biztonsági üveg, vízlepergető bevonattal
- A fal csak süllyesztett ajtóhoz való beszerelésre alkalmas.
Kombinálható Zoom zuhanyajtóval.
Önálló zuhanyfalként kizárólag a kiegészítő termékeknél megtalálható oldalprofillal és teleszkópos merevítővel együtt beépíthető!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Biztonsági üveg vastagság | 6 mm |
| Csomagok mérete | 197x74x6,5 |
| Csomagok száma | 1 |
| EAN kód | 5907548108906 |
| Garancia idő | 24 hónap |
| Gyártó | Kerra |
| Kategória | Fürdőszoba |
| Normál szállítás | 4990 Ft |
| Távoli beérkezés | 2025.06.27 |
| Termékkategória | Zuhanyfal |
| Termékverzió | ZOOMSC80 zuhanyfal, 80x190, víztiszta üveg |
| Üveg szín | Víztiszta |
| Zuhanyfal magasság | 190 cm |
| Zuhanyfal szélesség | 80 cm |